O našej firme

Naša spoločnosť bola založená v roku 1991, kedy sme spustili predaj metrového aj bytového textilu, kobercov a podlahovín vo vlastných priestoroch. Po prvých rokoch úspešného podnikania sme začali s priamym dovozom a predajom prvotriedneho textilu z krajín východnej Ázie a Európskej únie. Zákazníkom tak prinášame veľký výber kvalitných a originálnych textílií, ktoré ocenia mladšie i staršie generácie.

Vitajte v očarujúcom
svete látok a kobercov

Objavte kvalitné látky rôznych druhov, vzorov a farieb, vďaka ktorým dotiahnete vaše nápady do dokonalosti. Či už hľadáte textílie pre elegantné kúsky, športové oblečenie alebo spoločenskú módu, u nás nájdete všetko, čo pre váš jedinečný kúsok potrebujete.

Vyberte si z toho najlepšieho,
čo pre vás máme

Naše kolekcie látok držia krok so svetovou módou prezentovanou každý rok na medzinárodných výstavách, preto si môžete byť istí, že sa vždy perfektne zladíte s najnovšími trendmi. Ak sa nebudete vedieť pri výbere textílie rozhodnúť, ktorá je tá pravá, radi vám poradíme. Okrem pestrej ponuky metrového a bytového textilu u nás nájdete aj široký sortiment kobercov a podlahovín, ktoré skrášlia každý priestor.

Pozývame Vás aj do našich maloobchodných predajní, v ktorých ponúkame široký sortiment metrového a bytového textilu, kobercov a podlahovín.

Milan Barger